MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet E Posta Adresimi Değiştirebilir Miyim

11/10/2017 12:39

2016 senesinden bu yana ismini görebileceğimiz bir site olan bu sitenin müşterilerine hizmetlerinde bir lisansının da bulunduğunu ve bu lisansın Costa Rica tarafından siteye sağlandığını görüyoruz. Sağlanan lisansına ait numarası da 3-102-694-758 olarak site içerisinde belirtilmiş durumda. Bu lisans durumunun haricinde bir de bakıldığında sitenin müşterilerine SR Services bünyesinde hizmet sunduğu da görülebilmekte. İçerisine bilgilerin verilmesinin ardından en önemli bilgi seçeneklerinden olan e postaların unutulması durumunda Mariobet e posta adresimi değiştirebilir miyim şeklinde soruların sorulabildiğini görüyoruz. Bu sorunun cevabını da evet olarak tabi ki verebiliyoruz.

Mariobet İletişim Bilgileri Nasıl Değiştiriliyor

Peki bu e posta gibi Mariobet iletişim bilgileri nasıl değiştiriliyor? Sitenin içerisinde iletişim bilgilerinin aslında direk olarak girişlerin gerçekleştirilmesinin ardından kolay bir şekilde gerçekleşebildiğini görüyoruz. Bu bölümde müşterilere üyelik girişlerinden sonra hesabım adlı bölümde çeşitli ayarlar bölümü sunulmakta. Bu bölümde müşterilere iletişim adlı sekmesinde yer alan e posta, telefon, adres gibi değişikliklerini direk olarak sağlayabiliyorlar. Bu kısımda bir de görüldüğü üzere e posta değişiklikleri sırasında tekrar bir aktivasyon işlemi istenebiliyor.

Mariobet Şifremi Unuttum

Kimi zaman da üyelik işlemleri sırasında oluşturulan kullanıcı adı ve şifrelerin unutulduğunu görüyoruz. Özelikle şifre unutma durumlarında kişiler oldukça korkuyor. Aslında korkulması gereken bir durum yok. Bu bölümde müşterilerin tek yapması gereken şey Mariobet şifremi unuttum adlı sekmeye tıklamasıdır. Bu sekmeye tıklanmasının ardından müşterilerin e posta adreslerine bir yeni şifre belirleme formu gönderiliyor ve doldurulması ile de şifrelerin değiştirildiğini görmekteyiz.

Mariobet Canlı Destek Yardımları

Bu gibi unutma ve değiştirme konularında aslında müşteri hizmetlerinin de payı oldukça büyük. Sitenin müşteri hizmetleri kapsamında kişilere bir canlı destek hattı sunduğunu görüyoruz. Bu canlı destek servisi tüm müşterilere 7/24 şeklinde hizmet sunuyor. Mariobet canlı destek yardımları site içerisindeki bunun haricinde pek çok konularda çözüm önerileri ile birlikte yapılabilmekte. Limit bilgileri ve site hakkında elde edilmek istenen daha çeşitli şirket ve benzer bilgilere de erişimler direk olarak sağlanabiliyor. Bu sayede sorunsuz bahis oynanabilmesi mümkün olmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet