MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Günlük Havale Limiti Ne Kadardır

20/10/2017 09:11

Mariobet sitesine üye olduktan sonra, site üzerinden kazanç elde etmek gibi bir düşünceye sahip iseniz, öncelikli olarak üyelik işlemlerinin ardından bahislerde kullanmak amacı ile ya da oyun seçeneklerinde kullanmak amacıyla, hesaplarınıza para yatırmanız gerekecektir. Para yatırma işlemleri ücretsizdir. Diğer ifade ile herhangi bir komisyon alınmamakta, gönderilen paralardan kesinti yapılmamaktadır. Kullanabileceğiniz seçenekler arasında, havale şeklinde tanımlanmış bir sistemde bulunmakta olup, mariobet günlük havale limiti ne kadardır? Sorusunun karşılığında belirlenmiş bir minimum limit ilkesinin bulunduğu, ayrıca kurallar dahilinde hareket edilme zorunluluğunun da gündeme getirildiği görülmektedir.

Mariobet Günlük Havale Limiti

Mariobet günlük havale limiti konusunda, site yönetimi tarafından yapılan açıklamada, bu sistemin kullanılması halinde gün içerisinde en az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapılmasının talep edildiği görülmektedir. Diğer bir ifade ile banka havalesi sistemi ile herhangi bir zamanda, bir kere ya da birden fazla hesaplarınıza para yatırmak istiyor iseniz, her bir işlemde en az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapmanız gerekmektedir.

Mariobet Havale İle Para Yatırma Kuralları Nelerdir?

Mariobet havale ile para yatırma kuralları nelerdir? Genel para yatırma kuralları olarak tanımlanmıştır. Öncelikli olarak yapılan para yatırım işlemleri karşılığında, üyelerden hiçbir şekilde komisyon alınmadığı belirtilmiştir. Bankalar tarafından havale işlemleri için ücret alınması durumunda, bunun site yönetimi ile bir ilgisi olmadığı da ifade edilmiştir. En az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapılma zorunluluğu ortaya çıkarılmıştır. Havale ile yapılacak yatırım işlemlerinde hızlı davranıldığı ve 1 dakika gibi bir süre içerisinde paraların hesaplara gönderildiği belirtilmiştir. Havale işlemlerinde dikkat edilmesi gerektiği, en önemli konunun kendi adına kayıtlı banka hesaplarının kullanılması şeklinde ortaya çıkarıldığı da dikkat çeken bir ayrıntıdır. Farklı şahısların hesapları üzerinden gönderilen paralar kesin bir şekilde üye hesaplarına aktarılmayacaktır. Para gönderme işleminde belge talep edilmediği de ifade edilmiştir.

Mariobet Çekim Havale Limiti

Mariobet çekim havale limiti konusunda da bir anlayış benimsemiştir. Elde ettiğiniz kazançları havale yöntemi ile geri çekmek istiyor iseniz, vereceğiniz çekim talebinin en az 200 Türk lirası olması gerekmektedir. 200 Türk lirasının altında havale ile verilen çekim taleplerinin dikkate alınmayacağı bildirilmiştir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet