MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Havale ile Para Çekme

06/05/2018 20:17

Mariobet sitesinden para çekme işlemleri konusunda yararlanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi, banka havalesi yöntemidir. Bu yöntem ile yapılacak para çekme işlemlerinde, öncelikli olarak yatırım metotlarına bakılması gerekmektedir. Mariobet havale ile para çekme işlemini gerçekleştirebilmeniz için, hesaplara eco card yöntemi, paykasa yöntemi, astropay yöntemi, cep bank yöntemi ya da banka havalesi veya EFT yöntemi ile yatırım yapmanız gerekecektir. Yalnızca bu yatırım işlemleri karşılığında, banka havalesi yöntemini kullanmak suretiyle para çekme işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Mariobet Havale İle Para Çekme Miktarları

Mariobet banka havalesi yöntemini kullanmak suretiyle para çekme işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, minimum para çekme miktarına ve maksimum para çekme miktarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yöntemi kullanmak suretiyle çekebileceğiniz para miktarının minimum tutarı, 200 Türk lirası olarak belirlenmiştir. En az 200 Türk lirası olacak şekilde talimat vermeniz mümkündür. Yalnızca kendi isim ve soy isim bilgilerinize kayıtlı banka hesaplarınızı kullanmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Gün içerisinde en fazla 3 defa olacak şekilde para çekme talimatının verilmesi mümkündür.

Mariobet Havale İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Bu yöntemi kullanmak suretiyle, para çekme işlemini yapmayı düşünüyor iseniz, öncelikli olarak sitenin hesabım menüsüne, kullanıcı bilgileriniz ile birlikte giriş yapmalısınız. Para çekme bölümüne ilerlemelisiniz. Para çekme bölümüne geldiğinizde, banka havalesi seçeneğini tercih etmelisiniz. Kullanabileceğiniz banka isimleri site içerisinde belirlenmiştir. Aynı banka ile çalışıyor iseniz havale, farklı banka ile çalışıyor iseniz EFT seçeneğini tercih edebilirsiniz. Açılan para çekme formu üzerine kendi IBAN numaranızı yazmanız, para çekme miktarını en az 200 Türk lirası olacak şekilde belirlemeniz gerekecektir. Vermiş olduğunuz bilgileri, verilen hesap numarasının üye isim ve soy ismine ait olduğunu kontrol ettikten sonra, onay vermeniz yeterlidir.

Mariobet Havale İle Para Çekme Hızlı mı?

Mariobet havale ile para çekme işlem süresi oldukça hızlıdır. 5 dakika gibi bir süre içerisinde verilen talimatının ardından, hesaplarda para görülmektedir. Sadece 5 dakika içerisinde, mariobet markası ile elde etmiş olduğunuz kazanç miktarını net bir şekilde geri alabilirsiniz. Sizlerden kesilecek bir komisyon bulunmamaktadır. Ayrıca, para çekme işleminin yapılması için istenen herhangi bir belge de yoktur.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet