MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Para Yatırmada Sorun Var mı

23/01/2018 08:04

Finansal işlemler konusunda, güvenilir ve hızlı hareket eden bir site arıyor iseniz, mariobet tüm beklentilerinize cevap verecek özelliklere sahip bir yabancı bahis sitesidir. Mariobet para yatırmada sorun var mı? Sorusunu gündeme getirmeniz durumunda ise, sizlerin karşısına, farklı seçenekleri uygun limitler ile çıkaran bir site ve kurallar dahilinde hareket eden bir site çıkacaktır.

Mariobet Para Yatırma

Mariobet sitesi hesaplarına para transfer işlemleri konusunda, tercih edebileceğiniz oldukça farklı seçenekler bulunmaktadır.

Havale ve cep bank yöntemi ile en az 100 Türk lirası,

Hızlı havale yöntemi ile en az 50 Türk lirası,

Pidpay yöntemi ile en az 10 euro,

Ecopayz yöntemi ile en az 50 Türk lirası,

Astropay yöntemi ile en az 10 dolar,

Paykasa yöntemi ile en az 10 euro,

E-Pro yöntemi ile en az 50 Türk lirası ve

Jeton yöntemi ile en az 10 euro değerinde yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yöntemlerin kullanılmasına yönelik olarak para yatırma kuralları şeklinde belirlenen maddeler dahilinde hareket etmeniz durumunda, hiçbir sorun ile karşılaşamayacağınızı da bilmelisiniz.

Mariobet Para Yatırma Kuralları

Mariobet sitesinde, finansal işlemler konusunda, kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Bu kurallara uygun davrandığınız sürece, karşınıza hiçbir sorun çıkmaz. Mariobet para yatırma kuralları ifadesinin içerisinde, öncelikli olarak para yatırma işlemlerinden sitenin hiçbir komisyon almadığı şeklinde bilgi bulunmaktadır. Bankalar tarafından havale işlemlerine yönelik olarak alınan ücretlerin, site yönetimi ile hiçbir ilgisi yoktur. Bankalar aracılığı ile yapılacak işlemlerde, minimum 100 Türk lirası değerinde yatırım gerçekleşmesi gerekecektir. Havale ile yapılacak yatırım işlemlerinin gerçekleşme süresi ortalama 1 dakikadır. Cep bank ile yapılacak işlemlerin ortalama süresi 30 dakika olarak belirlenmiştir. Havale yönteminin kullanılması ya da tercih edilmesi durumunda, mutlaka üyelerin kendi adına kayıtlı banka hesaplarının kullanması gerekecektir. Farklı bir şahısın hesabı üzerinden transfer işlemi yani para yatırma işlemi gerçekleştirilir ise, gönderilen para üye hesaplarına aktarılmayacaktır.

Mariobet Para Yatırmada Sorunsuz

Mariobet markası, para yatırma işlemlerinde sorun çıkarmaz. Mariobet para yatırmada sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Limitlere uygun davranır iseniz, adınıza kayıtlı hesapları kullanıyor iseniz, hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Yatırım işlemlerinizden komisyon alınmaz. Para yatırma işlemlerinde sizlerden herhangi bir evrak, herhangi bir belge talep edilmez.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet