MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Tombala Oyna

24/11/2017 11:10

Mariobet markası ile sunulan oyun seçeneklerinin arasında ya da bu site tarafından sunulan eğlence seçeneklerinin arasında, tombala oyununun yer aldığı da görülmektedir. Tombala, popüler ve eğlenceli bir oyun seçeneği olarak gündeme getirilmiş, canlı çekilişler eşliğinde kurpiyer desteğinde oyun oynanması, şans faktörünün etkisi ile oyundan kazanç elde edilmesi şeklinde, mariobet Tombala Oyna olarak karşımıza çıkarılmıştır.

Mariobet Tombala Nasıl Oynanır?

Mariobet tombala nasıl oynanır? Bu oyunu oynayabilmeniz için, mariobet üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üye olduktan sonra, tombala çekilişlerine katılmak için, hesaplarınıza para yatırmalısınız. Yatıracağız para, tombala çekilişinde kullanılacak olan kartların satın alınması aşamasında devreye girecektir. Site kart satışı konusunda en az 3 Türk lirası, en fazla 100 Türk lirası limitler dahilinde hareket etmektedir. Bu parasal değerlerin arasında, 10 ya da 20 Türk lirası gibi değerlerde kart satış işlemleri de yapılmaktadır. Siteye giriş yaptığınız anda, kart satın alır iseniz, yapılacak ilk çekişte ya da diğer ifadeyle, sıradaki çekilişte kullanılacak kartları satın almış olursunuz. Kartı satın almanız, siteye girdiğiniz herhangi bir anda tombala çekilişine katılacağınız anlamına gelmemektedir. Her kart sıradaki çekiliş için geçerlidir. Bir sonraki çekilişe aktarılmamaktadır. Bu hususa dikkat etmelisiniz. Canlı çekiliş başladığı anda, kurpiyer, sistem ya da diğer adı ile küre içerisinden üyeler görecek şekilde topları çekmektedir. Bu toplar üzerinde rakamlar bulunmaktadır. Çekilen topların üzerindeki rakamlar kartınız da bulunuyor ise, kartınızın üzerinde işaretleme yaparsınız. Maksat yatay sıranın ilk önce tamamlanması, ikinci ve üçüncü sıranın ilk önce tamamlanmasıdır.

Mariobet Tombala Ödülleri

Mariobet tombala ödülleri ya da mariobet tombala kazançları konusunda standart uygulamayı gündeme getirilmiştir. 1. çinkonun yapılması ve 2. çinkonun yapılması ile tombala yapılması şeklinde ifadeler gündemdedir ve bunlara ödül verilmektedir. Ayrıca tek bir kart üzerinde, bütün oyunculardan önce 1. ve 2. çinko yapılır, aynı zamanda tombala yapılır ise, 4. büyük ikramiye de aynı üyeye yani tek kart ile tamamlama yapan üyeye verilmektedir.

Mariobet Tombala Özel Ödülleri

Mariobet tombala özel ödülleri şeklini bir belirlemede yapmıştır. Buna göre çekilen ilk 5 top ile 1. çinkoyu yapar iseniz, bir ödül, çekilen ilk 15 top ile 1. çinkoyu yapar iseniz bir ödül alma şansınız daha bulunmaktadır. Yani standart 1. çinko ve 2. çinko anlayışının dışında verilen özel ödül seçeneğini işaret etmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet