MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Hesabımı Sildi Ne Yapmalıyım

04/11/2017 12:53

Mariobet sitesi ile çalışmak istiyor iseniz, bilindiği üzere bir hesap açmak zorundasınız. Kendi adınıza tek bir hesap açmanız şarttır. Açmış olduğunuz hesabı şartlar dahilinde kullanmalısınız. Yani sitenin genel kurallarına uygun davranmalı, diğer üye haklarına saygı göstermelisiniz. Yasal yaş sınırı üzerinde olmalı, site içerisinde hile yapmamalı, kendinize ait olan hesapları, kartları ve benzeri ödeme gereçlerini kullanmalısınız. Bu şartlar dahilinde hareket ettiğiniz müddetçe, herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bahsedilen bu şartların dışına çıktığınız anda, site yönetimi tarafından olumsuzluğun tespit edilmesi durumunda, hesap silme işlemleri gündeme gelebilir. Eğer mariobet hesabımı sildi ne yapmalıyım? Sorusunu gündeme getiriyor iseniz, önce site içerisinde yapmış olduğunuz işlemleri incelemelisiniz.

Mariobet Hesabımı Silince Ne Yapabilirim?

Mariobet hesabımı silince ne yapabilirim? Sorusunun karşılığında, önce site yönetiminin neden böyle bir tavır aldığını incelemelisiniz. Yasal yaş sınırının üstünde olabilirsiniz. Birden fazla hesap açmış, avantajı elde etmeye çalışmış ya da hile yapmış olabilirsiniz. Kendinize ait olmayan kartları kullanmış olabilirsiniz. Yapmamanız gereken kural dışı bir bahis yaparak, kazanç elde etmeye çalışmış olabilirsiniz. Bu olumsuzluklar üzerine hesabınızın silinmesi mümkündür. Böyle bir olumsuzluk ile karşılaşırsanız ne yapabilirsiniz? Site yönetimine, müşteri hizmetleri biriminin canlı destek hattı üzerinden ya da elektronik posta adresi üzerinden ulaşabilir, gerekçeyi öğrenebilir ve hesabı tekrar aktif hale getirmek için ispatlayıcı nitelikteki belgeleri gönderebilirsiniz. Tabii bu durumda haklı olmanız gerekmektedir.

Mariobet Silinen Hesabı Tekrar Açılır mı?

Mariobet silinen hesabı tekrar açılır mı? Evet. Haklı olduğunuzu düşünüyor iseniz, sitenin haksız bir şekilde hesabı silme konusunda bir düşünceye sahip iseniz, önce gerekçeyi öğrenmeli, daha sonra ispatlayıcı nitelikteki her türlü belgeyi site yönetimine göndermelisiniz. Bu durumda site yönetimi haklı olduğunuzu gördüğü anda, hesabınızı tekrar kullanıma açacaktır.

Mariobet Silinen Hesabımda Kazançlar Ne Olur?

Mariobet silinen hesabımda kazançlar ne olur? Hile yapmış iseniz, kural dışı hareket etmiş iseniz, kazançlarınız elbette ki sıfırlanacaktır. Ancak hile yapmadığınızı ve kural dışı harekette bulunmadığınızı ispatlar iseniz, bu kazançlarınız hiçbir kesinti yapılmadan, tekrar vermiş olduğunuz şahsi hesaplarınıza gönderilecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet