MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Şifremi Unuttum

19/06/2018 13:09

Mariobet sitesinden, yapmış olduğunuz yatırımlar aracılığı ile yararlanmak istiyor iseniz, giriş işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Mariobet giriş işlemlerini yapabilmeniz için, üyelik kayıt formu üzerinden bir hesap açmanız, kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirlemeniz gerekecektir. Şifre siteye giriş işlemlerinde kullanılan ve sizi siteye tanıtılacak olan önemli bilgilerden bir tanesidir. Eğer bu işlemlerde kullandığınız şifrenizi unutmuş iseniz, Mariobet şifremi unuttum diyor iseniz, sitenin ana giriş penceresinin üzerinden, şifre yenileme işlemlerini yapabileceğinizi ya da unuttuğunuz şifrenizi tekrar belirleyebileceğinizi bilmelisiniz.

Mariobet Şifremi  Unuttum Ne Yapmalıyım?

Mariobet şifremi unuttum ne yapmalıyım? Eğer oluşturduğunuz şifrenizi unutmuş iseniz ve Mariobet giriş sorunu yaşıyor iseniz, bu durumda sitenin yeni giriş adresini açmalı, ana pencereyi ekranlara yansıtmalı ve giriş butonuna basmalısınız. Mariobet yeni giriş adresi Mariobet23 üzerinden ana pencereyi açar ve giriş yap butonuna basarak iseniz, ekranın orta bölümüne, küçük bir giriş penceresi açılacaktır. Bu pencerenin ilk satırında kullanıcı adı, 2. satırında şifreniz yazmakta olup, hemen altında giriş yap butonu ve sol tarafında şifremi unuttum yazısının olduğu görülecektir. Unutmuş olduğunuz şifre nedeniyle işlem yapmak istiyor iseniz, şifremi unuttum yazısını basmalısınız. Bu yazıya bastığınızda, ekranın orta penceresindeki görüntü değişecek ve sizlerden kullanıcı adı ile gönder, e-posta ile gönder şeklindeki iki ayrı bölümden herhangi bir tanesini tercih etmeniz istenecektir. Şifre yenileme işlemleri için kullanıcı adınızı ya da elektronik posta adresinizi hatırlamanız gerekmektedir. İlgili alanı ya da tercih edeceğiniz bir alanı işaretler, bilgileri girer ve alt bölümdeki kutucuğu doldurarak, yenileme linki gönder butonuna basarak iseniz, sizlerin elektronik posta adresinize bir mail gönderilecektir.

Mariobet Şifremi Unuttum Siteye Giremiyorum

Mariobet şifremi unuttum siteye giremiyorum diyor iseniz, burada giriş butonunun üzerinde yer alan linkten hareket etmeniz ve şifremi unuttum yazısı ile birlikte, yeni bir şifre belirleme linki talep etmeniz gerekecektir. Mariobet şifre yenileme işlemlerinde mutlaka kullanıcı adının veya elektronik posta adresinin girilmesi gerektiğini unutmamalısınız.

Mariobet Şifremi Kaç Kere Yenileyebilirim?

Mariobet şifremi kaç kere yenileyebilirim? Bu konuda günlük bir defa aktivasyon linki alma ya da şifre yenileme linki alma hakkınız bulunmaktadır. Herhangi bir sebeple de şifrenizi değiştirmek istiyor iseniz ya da herhangi bir gerekçeye istinaden şifrenizi unutmuş iseniz, ana pencere üzerinden giriş butonunu altında bulunan şifremi unuttum bölümünden hareket edebilir, elektronik posta adresinize bir aktivasyon linki, bir mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için, günlük bir defa sizlere aktivasyon linki gönderim hakkının tanındığı da bilmeniz gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet