MENÜ
Tipobet'e Git!

Mariobet Sitesinde Para Çekme Sorunu

10/11/2017 15:05

Mariobet sitesinde para çekme sorunu var mıdır? Hayır. Site üzerinden elde edilen kazançların geri alınması konusunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Hesap açmış, hesabınıza parayı yatırmış iseniz, yatırmış olduğunuz paralar ile kazanç elde etmeniz durumunda, hiçbir sorun ile karşılaşmadan, bu kazançlarınızı geri alma hakkınız bulunmaktadır. Mariobet sitesi para çekme işlemleri konusunda alternatif seçenekleri gündeme getirmiş olup, uygun limitler, hızlı işlem süreleri ile kullanıcılara hizmet verildiği görülmektedir.

Mariobet Para Çekme Sorunu Yaşatıyor mu?

Mariobet para çekme sorunu yaşatıyor mu? Siteden para çekme işlemleri konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 24 saat içerisinde en fazla 3 defa çekim talebi vermeniz mümkündür. En az 200 Türk lirası değerinde çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 24 saat içerisinde toplam maksimum 25.000 Türk lirası değerinde çekim yapma imkanınız bulunmaktadır. Çekim işlemleri konusunda Eko kart ile yatırım yapmış iseniz, yalnızca Eko kart ile çekim yaparsınız. Astropay ya da havale, paykasa ya da cep bank sistemleri ile yatırım yapmış iseniz, banka havalesi yöntemi ile çekim yapma şansınız bulunmaktadır. Hesap konusunda kendinize ait olan hesapları ya da kartları kullanmanız şeklinde bir zorunluluk bulunmaktadır. Bahsedilen bu kurallar dahilinde hareket ettiğiniz müddetçe, hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Kurallar dahilinde hareket edildiği müddetçe, hiçbir sorun yaşamamak ile birlikte, net olarak hesaplarınıza kazançlarınızı geri alabilirsiniz.

Mariobet Para Çekme İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Mariobet para çekme işlemi ne kadar sürüyor? Bu konuda site yönetiminin 5 dakika şeklinde bir tanımlama yapmış olduğu görülebilmektedir. Normal şartlar altında herhangi bir aksaklık yaşanmaması durumunda ve üyelerin limitler dahilinde hareket ederek, kendi adlarını tanımlı hesapları kullanması durumunda, 5 dakika içerisinde kazançlar üye hesaplarına, üyelerin sistemi yüklemiş oldukları hesaplara gönderilmektedir.

Mariobet Para Çekme İşleminde Belge İstiyor mu?

Mariobet para çekme işleminde belge istiyor mu? Site yönetimi tarafından yapılan açıklamada ve genel kurallar içerisinde görüldüğü kadarı ile site yönetimi para çekme işlemlerinde üyelerinden herhangi bir belge talep etmemektedir. Size ait bir hesap kullanıyor iseniz, hiçbir şekilde belge talebi ile karşılaşmazsınız ve elde etmiş olduğunuz kazançları geriye, belge göndermeden alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Safirbet Süpertotobet Mariobet Tipobet